Kliniğimiz

Biz modern bir kliniğiz.

İnsan olmanın ve toplumdaki insan değerlerinin korunması ve bir sonraki kuşaklara aktarılmasında en önemli rolü üstlenen duymak, işitmektir. İşittiklerimiz kadar anlar ve öğreniriz. Öğrendikçe paylaşır insanlarla etkileşim kurarız. Biz Malatya işitme cihazı merkezi olarak bunu çok iyi biliyor ve işimizi çok iyi yapıyoruz.

 

İşitme kaybı sorununuzda sizlere en son teknoloji işitme testi yapıyoruz.  İşitme cihazı kalıbı alıp en iyi silikon malzemesi ile sizlere hızlı bir şekilde sunuyoruz. İşitme cihazı tamiri ve bakımını uygun fiyatlarımız ile yapıyoruz. Garanti süresi içerisinde ise hemen garantiye gönderip ücretsiz bir şekilde değişim ve tamir hizmetini veriyoruz. İşitme cihazı ayarlarını tamamlayıp ücretsiz bir şekilde yapıyoruz. Ve uzun ömürlü ve daha aktif kullanım sunan işitme cihazı pili satışı yapmaktayız.

Vizyonumuz

Malatya’da 2004’ten beri uzman kadromuz ile işitme kaybı yaşayan yüzlerce çocuğu, genci ve yaşlıyı mutlu etmeyi başardık. Modern son teknoloji işitme testi makinelerimiz, alanında uzman çalışanlarımız ile en iyi teknolojiyi en uygun fiyatlı işitme cihazlarımız ile siz değerli danışanlarımıza sunuyoruz. 16 yılı aşkın tecrübemizle size en iyi ve en kaliteli hizmeti benimsiyoruz.

 

Malatya İşitme Merkezi olarak işitme kaybı ve işitme cihazı adına her konuda bilgi ve birikimi bulabileceğiniz tek klinik biziz. İşitmeye dair her konuda yanınızdayız.

                    malatya işitme cihazı                       .

Malatya İşitme Cihazı Merkezi Olarak Kaliteyi  Sunuyoruz!

Modern ve son teknoloji cihazları sunuyoruz.

Malatya İşitme Cihazı Merkezi olarak sizlere en iyi şekilde duymanız için üstün cihazları uygun fiyatlı olarak sunuyoruz. 16 yılı aşkın tecrübe alanında uzman ekibimiz ile size kaliteyi sunuyoruz.

Yüzlerce işitme cihazı satışımızdan aldığımız olumlu geri dönütlerin sonucunda Malatya İşitme Cihazı noktasında en iyi hizmeti sunmanın gururunu yaşıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımızı devam ettirmeye devam edeceğiz.

Malatya İşitme Cihazı Merkezi olarak işitme kaybı sorunlarınız da yanınızda olduğumuzu bilmenizi ve bütün sorunlarınıza en iyi cevabı bulmanıza yardımcı oluyoruz. Kliniğimize gelerek işitme kaybınızın ortadan kalkmasına yardımcı olalım.

2004’ten beri en iyi hizmet…

Görüşler