İşitme Cihazı Satışı

MALATYA İŞİTME CİHAZI SATIŞI

 

  • İşitme duyumuzun eksikliği bize çok şey kaybettirir. Bu eksikliği kapatmak için teknolojiden yararlanıyoruz. yıllar içerisinde gelişen ve günümüzde çok daha net ve kaliteli sesler sunan, hatta bluetooth özelliği ile direk telefonumuza bağlanarak konuşma imkanı sunan üstün cihazları sunuyoruz.

 

  • 2004 yılından beri bu işitme cihazı sektöründeyiz ve hangi cihaz daha kaliteli, hangi cihazın ömrü daha uzun hepsini biliyoruz. İşitme cihazı alanında yetkin markaların bölge disbiritörlüğü yapmaktayız.

 

  •  İşitme cihazı envanterimizde Siemens Signia, Phonak, Cochlear, Coselgi gibi üstün özellikli çağın ilerisinde teknolojik cihazlarımız mevcuttur. Size en iyisini Malatya İşitme Merkezimizde sunuyoruz.

 

  • İşitme kaybınızın elimizdeki cihazlar ile kaybınızı minimalize etmeyi hedefliyoruz.

 

Son Teknolojiyi Sunan Markalarımız

Siemens Signia İşitme Cihazı
Cochlear İşitme Cihazı
Coselgi İşitme Cihazı
Resound İşitme Cihazı
Phonak İşitme Cihazı

İletişim için işitin!

İşitme kaybınızı bizimle çözün.

İşitme kaybı ile başlayan iletişim eksikliği danışanlarımızın sosyal hayatlarında mutsuz günler geçirmelerine sebep olmaktadır. Bununla birlikte artan işitme kaybı ile beraber sadece sosyal yaşam değil, iş hayatımızın giderek verimsizleşmesine de sebep olmaktadır.

Yıllardır bize güvenmekte haklısınız!

Malatya işitme cihazı merkezi olarak, 2004’ten beri önceliğimiz her zaman danışanlarımız olmuştur. Bizi sektörde lider yapan rakip firmaların aksine danışanlarımızın sorunlarını dinlememizdir. Bu sayede danışanlarımızın işitme kaybını azaltarak özgüvenlerini arttırmayı amaçlıyoruz.

Sevdiklerinizi işitmek için!

Bizi Arayın 0(553) 197 45 44 veya (0422) 326 14 50'den randevu oluşturun!